Vind een vitaliteitsprofessional in de buurt!

Onze BOvV vitaliteitsprofessionals vind je overal. Ze zijn werkzaam in de preventieve zorg, bij begeleiding van atleten, in het bedrijfsleven, maar ook in paramedische centra.

Je kunt zoeken op plaatsnaam. En, indien nodig, ook nog specifiek zoeken op:

  • Vitaliteitscoach voor preventieve begeleiding
  • Vitaliteitstherapeut voor begeleiding bij chronische gezondheidsklachten
  • Vitaliteitsmanager voor bedrijfsprogramma’s

Een overzicht van ALLE vitaliteitsprofessionals in de plaats waar je zoekt, wordt ONDER DE KAART weergegeven. Klik daar op de vitaliteitsprofessional voor meer informatie.

Plaats:
Straal:
Categorie:
TitelCategorieAdresOmschrijving
Alessandra Sellers | Aless PT Vitaliteitscoach Beethovenlaan 114, Aalsmeer, Nederland

E:hallo@alesspt.nl 
T:0624108068

Alice de Ruiter Vitaliteitscoach Moerschans 38 Veenendaal T:0653615094 E:alicederuiter@outlook.com
Annejet Eerkens-Kok | Fit&co Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Amersfoort T:0622280302 E:ahfkok@gmail.com
Anneke de Joode | Surplace fietscoaching Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Bosche dreef 8 Kesteren T:0619180393 E:anneke@surplacefietscoaching.nl
Annet van Oss | Lifestyle coach aan huis Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Godfried Schalkenstraat 46 Rosmalen T:0655542872 E:info@lifestylecoachaanhuis.nl
Arjen de Boer | Studio Elements Vitaliteitscoach Avondsterweg 1A Leeuwarden

T:0631239715
E:info@studioelements.nl

Bart van Ballegooiij | Feel so good Vitaliteitscoach Euterpelaan 11 | Oss T:0639602927 E:Bart@feel-so-good.nl
Bilal Durmaz | Gym to B Vitaliteitstherapeut Koersendijk 2 Nijverdal E:info@gymtob.nl
Bjärne ten Wolde | Personal Training Asten Someren Vitaliteitscoach Asten T:0634064986 E:info@ptas.nl
Carin Hobbelman | FIT Verder Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Xenonweg 13K-1 Amersfoort T:0620986899 E:Carin@fitverder.nl
Carmen Apon | Stap voor Stap Vitaler Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Van der Meydestraat 11a Rotterdam E:Carmen@stapvoorstapvitaler.nl T:0624679993
Caroline Sheklanova | Vitale Mama Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Harderwijk T:0650534647 E:Caroline@vitalemama.nl
Caroline Slikker Vitaliteitscoach IJmuiden, Nederland

T:0655191273
E:info@carolineslikker.nl 

Chantal Reinartz Vitaliteitscoach Houten T:0651729730 E:creinartz1@gmail.com
Chi L. Chiu | Ready for life Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Tennesseedreef 13A Utrecht E:info@readyforlife.nl
Coert van Roessel | Tripod Training Vitaliteitstherapeut Euterpehof 16 Oss T:0412850836 E:info@tripodtraining.nl
Dennis Vastenburg | Igofit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Veerplein 2A Emmeloord

T:085-0402134
E:info@igofit.nl

Dhiresh Ramnandanlall Vitaliteitscoach Ridderkerk T:0652668768 E:sdr_@live.nl
Diana Julio | Alive and Kicking Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Lindenlaan 149a Amstelveen T:0638663368 E:Dianajulio.pt@gmail.com
Doriene Verzijlenberg | Fytaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Eemnesserweg 21 Baarna T:0614381411 E:info@fytaal.nl
Dunja Sengers | WakeUp! Vitaliteitscoach Nieuwendijk 33 Geldrop T:0625280281 E:dunja.sengers@gmail.com
Ellen Ducro | Ell Moves Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Driebergen- Rijsenburg T:0653631838 E:info@ellmoves.nl
Elmie van Deursen Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Asten-Heusden T:0493560354 (18.00-20.00u) E:info@elmievandeursen.nl
Eric van Nek | Lift Personal Training Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Pansierstraat 23a Den Haag T:0624906989 E:Ericvannek@gmail.com
Esmee De Loo | Nutrainability Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Eerste Weteringdwarsstraat 3-7 Amsterdam

E:nutrainability@gmail.com 
T: 0625149318

Esther Louwes | VitaliZijn Vitaliteitscoach Klazienaveen, Nederland

E:esther@vitalizijn.nl 
T:0630358855

Farell Biekman | Level Personal Training Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Elandstraat 116 Capelle aan den IJssel E:info@levelpersonaltraining.nl T:0623314556
Frederike de Vries Vitaliteitscoach Den Haag T:0621523890 E:Frederike_de_vries@hotmail.com
Gilles van den Broek Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Nieuwegein T:0653167311 E:glvandenbroek@hotmail.com
Hans van den Brande | De Studio Beweging & Vitaliteit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Mechelsesteenweg 115 Heist-op-den-Berg België T:(+32)0497455217 E:Hans@studioheist.be
Hans Waterham | ZEST de Vitaliteitsfabriek Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Hoofdstraat 41c Helmond

T:0681674669 E:h.waterham@gmail.com

Harro Hilgeman | Hilgeman Training & Coaching Vitaliteitscoach Huizen

T:0615330611
E:info@hilgemantc.nl

Henk Folkers Vitaliteitscoach Heemskerk, Nederland

T:0624205623
E:henkfolkers@casema.nl

Henny Vernooy Vitaliteitscoach Reigerstraat 8, Appingedam, Nederland

T:0653338808 E:henny.vernooy@oamkb.nl

Ida van de Kolk | Vitality in Process Vitaliteitscoach Mosroos 16 Zeewolde

T:0616264997
E:idavandekolk@hotmail.com

Ilona de Haas Vitaliteitscoach Essenlaan 34H Sassenheim

T:0618716861
E:info@ilonadehaas.nl

Isabelle van Soest | Floreercoach Vitaliteitscoach Duivenhorst 17 Den DOlder T:0621711124 E:isabellevansoest00@gmail.com
Janneke Keij | Sooss Vitaliteitscoach Willem II passage 1 Tilburg T:0138505486 (Ma-vrij:08:30-17:00u) E:janneke@sooss.nl
Janneke Nap Vitaliteitscoach Dierenselaan 136 Den Haag T:0683867126 E:info@jannekenap.nl
Jara van der Steen | BLNQ Vitaliteitscoach Berlicumseweg 10 Rosmalen

E:jara.vandersteen@blnq.nl 
T:0736412047 

Jasper Lievense Vitaliteitscoach Velserbroek

E:jasperlievense@gmail.com

Jessica ten Have | Vitco Vitaliteitscoach Meester Kolkplein, Laren

T:0651565134 E:info@vitco.nl

Jessica van der Maas | Ready for life Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Tennesseedreef 13A Utrecht E:info@readyforlife.nl
Jessica van Offeren | Liefde voor Vitaliteit Vitaliteitscoach Groote Wielenlaan 412, Rosmalen, Nederland

T:0628060918
E:jvofferen@gmail.com

Johan van Wijck | Fitality Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Winkelhof 1, Leiderdorp, Nederland

T:0651825586 
E:info@fitalitytraining.com

Joke Hoed Vitaliteitscoach Luzacstraat 68 Amsterdam

E:Jokehoed@planet.nl

Jorit de Kruijff Vitaliteitscoach Rijn en Schiekade 90, Leiden

E:joritdk@gmail.com 
T:0618565564

Karin Conradie | Vrij & Vitaal Coaching Vitaliteitscoach Akkerbergstraat 35 Zwolle

T:0614333279
E:contact@vvcoaching.nl

Karin Velnaar | Lijfstijl Nijverdal Vitaliteitscoach Piet Heinweg 16, Nijverdal, Nederland

E:info@lijfstijlnijverdal.nl 

Kitty Atsma-Ansems | Wellvitaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Latherusstraat 45 Amsterdam

T:0651918849 E:info@wellvitaal.nl

Lavina Wesseling | VitaLavina Vitaliteitscoach Woerden, Nederland

T:0636396310
E:lavinawesseling@gmail.com

Leon Leemburg | Studio Elements Vitaliteitstherapeut Avondsterweg 1A, Leeuwarden, Nederland

E:info@studioelements.nl
T:06 24 44 18 44

Leroy Damen | Leroy's Gym Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Peperstraat 20A Valkenswaard T:0612924993 E:Leroydamen@life.nl
Leroy Naarden Vitaliteitscoach Mierberg 15 Roosendaal

E:coaching@leroynaarden.nl

Linda Overkleeft | Vitpeople Vitaliteitscoach Dr. H. Colijnlaan 343 Rijswijk T:0624858627 E:info@vitpeople.nl Ook locatie Delft: Ezelsveldlaan 108
Lodia Muljokarno Vitaliteitscoach Deventer

T:0653905478
E:info@lodia.nl

Loes de Roos | ZEST de Vitaliteitsfabriek Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Hoofdstraat 41C Helmond

T:0611251334
E:info@zestdevitaliteitsfabriek.nl

Lori Brekelmans | Vief & Vitaal Vitaliteitscoach Berkel-Enschot T: 0620223540 E:lori@viefenvitaal.nl
Maaike de Jong Vitaliteitstherapeut Boterbloem 1, Driebergen-Rijsenburg, Nederland

E:maaike@maaikecdejong.nl 
T:06-55502618

Magda Speksnijder | Speksnijder Consultancy Vitaliteitscoach Hoefblad 3 Boskoop

T:0622548739
E:magdaspeksnijder@online.nl

Majella Imberg | Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Zeist

T:0612832454
E: info@majellaimberg.nl

Marian Freriks | Runspiration Vitaliteitscoach Sportlaan 6 Nijverdal

T:0655912307
E:marian@runspiration.nl

Mariëtte van Hooff | Informa Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Jonkvrouw van de Brugghenstraat 56 Helmond T:0492574830 E:info@informa.coach
Marijn Evers | Marijn Evers Sport & Vitaliteit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Spanjaardsgoed 5 Veenendaal T:0619677440 E:mail@marijnevers.nl
Max Tuerlings | Viva Vitality Vitaliteitscoach Borculolaan 57 Tilburg T:0614404411 E:max@vivavitality.nl
Michael Tielrooy | Healthfactor Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Nienhuis Ruyskade 59 Muiderberg T:0628776258 E:info@healthfactor.nl
Michell Klaring | Vitality Worx Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Rotterdam T:0624733976 E:michellklaring@hotmail.com
Mickey van der Laan | Vitale Veerkracht Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Soest

T:0615050025 E:mickey@vitaleveerkracht.nl

Monique Sturre Vitaliteitscoach Reigershof 26 Borne T:0653830885 E:carrierevita@xs4all.nl
Nanny Landman | Healthfactor Business Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Michiel de Ruyterlaan 1 Oirschot

T:0652075279 E:nanny@healthfactorbusiness.nl

Neliët Stam Vitaliteitscoach Nijverheidsweg 18s, Utrecht, Nederland

E:info@nelietstam.nl 
T:0613362623

Nick King | Make a Move Vitaliteitscoach Houtlaan 20a Rotterdam

T:0615852338
E:nick@makeamove.today

Nicky Wijtmans | PerspActive Coaching Vitaliteitscoach Dirigentplein 128, Eindhoven, Nederland

E:nickywijtmans@hotmail.com 
T:0631582559

Nicole Bul | Nicole Bul Vitaliteitstherapeut Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Xenonweg 13K Amersfoort T:0610133891 E:info@nicolebul.nl
Nicole Machielse Vitaliteitscoach Rijswijk T:0624885544 E:nicole_machielse@hotmail.com
Nicole van Hoorn-van den Broek | Inspired by Health Vitaliteitscoach Goedenaardspolder 34 's Hertogenbosch T:0614421644 E:info@inspiredbyhealth.nl
Nienke Harbers | Lifestyle Coaching by Nienke Vitaliteitscoach Sambredal 9 Doetinchem

T:+31613042201 
E: Info@lifestylecoachingbynienke.nl

Patricia Hoekstra Vitaliteitscoach Alkmaar

E:plhoekstra@hotmail.com 

Patrick Franken | Franken Personal training Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Vening Meineszstraat 1 Ede T:0650451355 E:info@frankenpersonaltraining.nl
Paul Rijnierse Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Aldo van Eyckplantsoen 89 Utrecht T:0639857818 E:paulrijnierse@me.com
Peter Hagel | MoVital Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Nijbracht 116 Emmen T:0591649111 E:peter@movital.nl Nevenvestiging: Parallelweg 33 Coevorden
Peter van Lit | Lijv Lekker in je vel Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Middelburg T: 06 28714288 E: info@lijvbeweegcoach.nl Bezoekadres: Healthclub Zeeland gezond, Schenge 4 Middelburg
Remco Kroes | Remcoach Vitaliteitscoach Rijnstraat 148-2 Amsterdam

T:0650969800
E:remkroes@gmail.com

René van der Flier | Heiloo Vitaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut De Overtoom 7b, 1851 VR Heiloo

T:0651277944
E:contact@heiloovitaal.nl

Riccardo Pakkert | Riccardo's Personal Training Vitaliteitscoach Den Haag T:0610398114 E:info@riccardo-personaltraining.nl
Rikst Dijkstra-Posthuma Vitaliteitscoach Bollemanssteeg 35, Leeuwarden, Nederland

E:rikstdijkstra@hotmail.com 
T:0646415666

Rob Floris Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Babberichseweg 23 Zevenaar

T:0610739232
E:info@funktionalfitness.academy

Robin Sijbom | MoVital Vitaliteitscoach Emmen T:0591649111 E:robin@movital.nl
Ron Kuipers | Full Bloom Vitaliteitscoach Tweede Boerhaavestraat 38 HS Amsterdam

E:Ron@fullbloom.nl
T:0643093073

Ronald Kooyman | Fit-X Dalfsen Vitaliteitscoach Kievitsbloem 6 Dalfsen T:06123456789 E:info@fitxdalfsen.nl
Roy Tichelaar | Athletica Strength and Conditioning Vitaliteitscoach Meester Teppemastraat 26 Renkum T:0610713847 E:tichelaarjr@hotmail.com
Ruben Buist Vitaliteitscoach Jan Steenlaan 63A Veenendaal

T:0634946220
E:rubenbuist@gmail.com

Ruben van Zijl | My Personal Challenge Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Deventer T:0614023500 E:rubenvanzijl7@gmail.com
Sam Dihal | Leefvitaal.nu Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Kruispoort 44 Steenbergen T:0622442305 E:samdihal@hotmail.com
Sam van den Dungen | Entertrainment Factory Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Middelmeede 30 Made T:0655708646 E:info@entertrainment-factory.nl
Sandra Djukanovic | SDW Vitaliteitsmanagement Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut t Haantje 29 Werkhoven

T:0644151582
E:info@sandradjukanovic.nl

Sanne Bominaar Vitaliteitscoach Kalshoven 8b/c Breda T:0614722668 E:info@sannebominaar.nl
Sebastiaan Pol | Fit aan de Kade Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam T:0626714518 E:sebastiaan@fitaandekade.nl
Shanna Bussink | Rayuela Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam

T:0626714518 E:shanna@rayuelaoutdoor.nl

Sin-Mee Choy Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam T:0628261558 E:contact@sinmee.nl
Suzanne Boerma Vitaliteitscoach Groningen suzanneboerma@gmail.com
Tanja van Bemmel | KWIEC Vitaliteitscoach Voorstraat 27a, Woerden

T:0613272091
E:tanja@kwiec.nl

Thijs Holkers | Thijs Personal Training Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Nijverdal

T:0624244305 E:info@thijspersonaltraining.nl

Tim Salomons | Performance Boost Vitaliteitscoach Harry Banninkstraat 83 Amsterdam T:0614591133 E:tim@performanceboost.nl
Tom Laurenssen Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Loopkantstraat 18C Uden T:0615967529 E:tomlaurenssen@gmail.com
Wilbert de Veer Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Westeind 11c Rosmalen T:06-13980471 E:info@optimumchange.nl
Wolmoed Tol Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Hulst T:0650270203 E:wolmoed@hotmail.com