Plaats:
Straal:
TitelCategorieAdresOmschrijving
Alessandra Sellers | Aless PT Vitaliteitscoach Beethovenlaan 114, Aalsmeer, Nederland

E:hallo@alesspt.nl 
T:0624108068

Alice de Ruiter Vitaliteitscoach Moerschans 38 Veenendaal T:0653615094 E:alicederuiter@outlook.com
Annejet Eerkens-Kok | Fit&co Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Amersfoort T:0622280302 E:ahfkok@gmail.com
Anneke de Joode | Surplace fietscoaching Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Bosche dreef 8 Kesteren T:0619180393 E:anneke@surplacefietscoaching.nl
Annet van Oss | Lifestyle coach aan huis | Anders over leven Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Godfried Schalkenstraat 46 Rosmalen

T:0655542872 E:info@lifestylecoachaanhuis.nl E:annet@andersoverleven.nl

Anouk Kroone | De Gezondheidsstraat Vitaliteitscoach Lyceumstraat 37, Alkmaar, Nederland

E: info@degezondheidsstraat.nl

T: 06-52392039

Arjen de Boer | Studio Elements Vitaliteitscoach Avondsterweg 1A Leeuwarden

T:0631239715
E:info@studioelements.nl

Bilal Durmaz | Gym to B Vitaliteitstherapeut Koersendijk 2 Nijverdal E:info@gymtob.nl
Bjärne ten Wolde | Personal Training Asten Someren Vitaliteitscoach Asten T:0634064986 E:info@ptas.nl
Carin Hobbelman Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Dorrestein, Amersfoort, Nederland

T:0620986899 E:post@carinhobbelman.nl

Caroline Sheklanova | Vitale Mama | Tijd voor vitaliteit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Harderwijk

T:0650534647 E:Caroline@vitalemama.nl

Caroline Slikker Vitaliteitscoach IJmuiden, Nederland

T:0655191273
E:info@carolineslikker.nl 

Chantal Reinartz Vitaliteitscoach Houten T:0651729730 E:creinartz1@gmail.com
Chi L. Chiu | Ready for life Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Tennesseedreef 13A Utrecht E:info@readyforlife.nl
Christi Jansman Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Vlasakker 32, Heino, Nederland

T:0651063738
E:christijansman@hotmail.com 

Coert van Roessel | Tripod Training Vitaliteitstherapeut Euterpehof 16 Oss T:0412850836 E:info@tripodtraining.nl
Daniël Kaag | Performance Boost Vitaliteitscoach Harry Banninkstraat 83, Amsterdam, Nederland

E: info@danielkaagnl

T: 06-48075112

Dennis Vastenburg | IgoLife Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Randweg 25, Emmeloord, Nederland

T:0621564464
E:info@igolife.nl

Diana Julio | Alive and Kicking Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Lindenlaan 149a Amstelveen T:0638663368 E:Dianajulio.pt@gmail.com
Doriene Verzijlenberg | Fytaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Goeman Borgesiuslaan 19, 3741 CP Baarn, Nederland

T:0614381411

E:info@fytaal.nl

Ellen Ducro | Ell Moves Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Driebergen- Rijsenburg T:0653631838 E:info@ellmoves.nl
Elmie van Deursen Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Asten-Heusden T:0493560354 (18.00-20.00u) E:info@elmievandeursen.nl
Esmee De Loo | Nutrainability Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Eerste Weteringdwarsstraat 3-7 Amsterdam

E:nutrainability@gmail.com 
T: 0625149318

Esther Derksen | Healall Vitaliteitscoach Krusemanstraat 1 6952 EW Dieren

E:info@healall.nl 
T:0616604541 

Esther Louwes | VitaliZijn Vitaliteitscoach Klazienaveen, Nederland

E:esther@vitalizijn.nl 
T:0630358855

Eveline Augustus | Vitality4U Vitaliteitscoach 3707 AN Zeist, Nederland

E:evelineaugustus@hotmail.com 
T:0610212142

Farell Biekman | Level Personal Training Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Elandstraat 116 Capelle aan den IJssel E:info@levelpersonaltraining.nl T:0623314556
Frederike de Vries Vitaliteitscoach Den Haag T:0621523890 E:Frederike_de_vries@hotmail.com
Hans van den Brande | De Studio Beweging & Vitaliteit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Mechelsesteenweg 115 Heist-op-den-Berg België T:(+32)0497455217 E:Hans@studioheist.be
Hans Waterham | ZEST de Vitaliteitsfabriek Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Hoofdstraat 41c Helmond

T:0681674669 E:h.waterham@gmail.com

Harro Hilgeman | Hilgeman Training & Coaching Vitaliteitscoach Huizen

T:0615330611
E:info@hilgemantc.nl

Henk Folkers Vitaliteitscoach Heemskerk, Nederland

T:0624205623
E:henkfolkers@vittr.nu

Henny Vernooy Vitaliteitscoach Reigerstraat 8, Appingedam, Nederland

T:0653338808 E:henny.vernooy@oamkb.nl

Ida van de Kolk | Vitality in Process Vitaliteitscoach Mosroos 16 Zeewolde

T:0616264997
E:idavandekolk@hotmail.com

Ilona de Haas Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Grachtweg 73A, Lisse, Nederland

T:0618716861
E:info@ilonadehaas.nl

Isabelle van Soest | Floreercoach Vitaliteitscoach Duivenhorst 17 Den DOlder T:0621711124 E:isabellevansoest00@gmail.com
Jacco Tempelman | Moev-on Vitaliteitscoach Korenmolenweg 11, 7391 AK Twello, Nederland

T: 0651541109

E: jaccotempelman@gmail.com

Janneke Keij | Sooss Vitaliteitscoach Willem II passage 1 Tilburg

T:0138505486 (Ma-vrij:08:30-17:00u) E:jannekekeij@hotmail.com

Janneke Nap Vitaliteitscoach Dierenselaan 136 Den Haag T:0683867126 E:info@jannekenap.nl
Jara van der Steen | Leer vitaal zijn als mens, team en organisatie Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Amsteleindstraat 21c, Oss, Nederland

E:jara@say-ya.nl
T:065555046

Jasper Lievense Vitaliteitscoach Velserbroek

E:jasperlievense@gmail.com

Jessica ten Have | Vitcompany Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Meester Kolkplein, Laren

T:0651565134 info@vitcompany.nl

Jessica van der Maas | Ready for life Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Tennesseedreef 13A Utrecht E:info@readyforlife.nl
Jessica van Offeren | Liefde voor Vitaliteit Vitaliteitscoach Groote Wielenlaan 412, Rosmalen, Nederland

T:0628060918
E:jvofferen@gmail.com

Joshua van Driel | Joshua van Driel Training, Food & Coaching Vitaliteitscoach Langschoterweg 9, Bennekom, Nederland

T:0617049907
E:info@joshuavandriel.nl 

Karin Conradie | Vrij & Vitaal Coaching Vitaliteitscoach Akkerbergstraat 35 Zwolle

T:0614333279
E:contact@vvcoaching.nl

Kitty Atsma-Ansems | Wellvitaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Latherusstraat 45 Amsterdam

T:0651918849 E:info@wellvitaal.nl

Lavina Wesseling | VitaLavina Vitaliteitscoach Woerden, Nederland

T:0636396310
E:lavinawesseling@gmail.com

Leon Leemburg | Studio Elements Vitaliteitstherapeut Avondsterweg 1A, Leeuwarden, Nederland

E:info@studioelements.nl
T:06 24 44 18 44

Leroy Damen | Leroy's Gym Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Peperstraat 20A Valkenswaard T:0612924993 E:Leroydamen@life.nl
Leroy Naarden Vitaliteitscoach Mierberg 15 Roosendaal

E:coaching@leroynaarden.nl

Linda Overkleeft | Vitpeople Vitaliteitscoach Dr. H. Colijnlaan 343 Rijswijk T:0624858627 E:info@vitpeople.nl Ook locatie Delft: Ezelsveldlaan 108
Lodia Muljokarno Vitaliteitscoach Deventer

T:0653905478
E:info@lodia.nl

Loes Antonius | Flink Vitaliteitscoach Stationsstraat 43, 5038 BA Tilburg, Nederland

T: 0638758244
E:hallo@flinkcoaching.nl

Loes de Roos | ZEST de Vitaliteitsfabriek Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Hoofdstraat 41C Helmond

T:0611251334
E:info@zestdevitaliteitsfabriek.nl

Lori Brekelmans | Vief & Vitaal Vitaliteitscoach Berkel-Enschot T: 0620223540 E:lori@viefenvitaal.nl
Maaike de Jong Vitaliteitstherapeut Boterbloem 1, Driebergen-Rijsenburg, Nederland

E:maaike@maaikecdejong.nl 
T:06-55502618

Magda Speksnijder | Speksnijder Consultancy Vitaliteitscoach Hoefblad 3 Boskoop

T:0622548739
E:magdaspeksnijder@online.nl

Majella Imberg | Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Zeist

T:0612832454
E: info@majellaimberg.nl

Marian Freriks | Runspiration Vitaliteitscoach Sportlaan 6 Nijverdal

T:0655912307
E:marian@runspiration.nl

Mariëtte van Hooff | Informa Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Jonkvrouw van de Brugghenstraat 56 Helmond T:0492574830 E:info@informa.coach
Marijn Evers | Marijn Evers Sport & Vitaliteit Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Spanjaardsgoed 5 Veenendaal T:0619677440 E:mail@marijnevers.nl
Max Tuerlings | Viva Vitality Vitaliteitscoach Borculolaan 57 Tilburg T:0614404411 E:max@vivavitality.nl
Michael Kooistra | Mindset Studios Vitaliteitscoach Landzigt 16-5, 3454 PE Utrecht, Nederland

E:michael@mindsetstudios.nl

T:0648242447

Michael Tielrooy | Healthfactor Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Nienhuis Ruyskade 59 Muiderberg T:0628776258 E:info@healthfactor.nl
Michell Klaring | Vitality Worx Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Rotterdam T:0624733976 E:michellklaring@hotmail.com
Mickey van der Laan | Vitale Veerkracht Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Soest

T:0615050025

E:mickey@vitaleveerkracht.nl

Monique Sturre Vitaliteitscoach Reigershof 26 Borne T:0653830885 E:carrierevita@xs4all.nl
Nanny Landman | Healthfactor Business Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Michiel de Ruyterlaan 1 Oirschot

T:0652075279 E:nanny@healthfactorbusiness.nl

Neliët Stam Vitaliteitscoach Nijverheidsweg 18s, Utrecht, Nederland

E:info@nelietstam.nl 
T:0613362623

Nick King | Make a Move Vitaliteitscoach Houtlaan 20a Rotterdam

T:0615852338
E:nick@makeamove.today

Nicky Wijtmans | PerspActive Coaching Vitaliteitscoach Dirigentplein 128, Eindhoven, Nederland

E:nickywijtmans@hotmail.com 
T:0631582559

Nicole Bul | Nicole Bul Vitaliteitstherapeut Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Xenonweg 13K Amersfoort T:0610133891 E:info@nicolebul.nl
Nicole Machielse Vitaliteitscoach Rijswijk T:0624885544 E:nicole_machielse@hotmail.com
Nicole van Hoorn-van den Broek | En Leef - Vitaliteit in praktijk Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager Huigepolder 7, 's-Hertogenbosch, Nederland

T:0614421644 E:nicole@enleef.nl

Niels Oosterman | Make a Move Vitaliteitscoach Houtlaan 20a, 3016 DA Rotterdam, Nederland

T:0681615552 
E:niels@makeamove.today 

Patricia de Regt | Panavisie Vitaliteitscoach Oosterhoutseweg 93, Teteringen, Nederland

T:0613544430 
E:patricia@panavisie.nl 

Patricia Hoekstra Vitaliteitscoach Alkmaar

E:plhoekstra@hotmail.com 

Patrick Franken | Franken Personal training Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Vening Meineszstraat 1 Ede T:0650451355 E:info@frankenpersonaltraining.nl
Paul Gielen | Parkstad Vitaal Vitaliteitscoach Achter Het Klooster 29, Landgraaf, Nederland

T:0636318377 
E:paul.gielen1983@gmail.com 

Paul Rijnierse Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Aldo van Eyckplantsoen 89 Utrecht T:0639857818 E:paulrijnierse@me.com
Peter Hagel | MoVital Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut,Vitaliteitsmanager Nijbracht 116 Emmen T:0591649111 E:peter@movital.nl Nevenvestiging: Parallelweg 33 Coevorden
Peter van Lit | Peter van Lit, Fysieke en mentale coaching Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut Schenge 4, Middelburg, Nederland

T: 06 28714288

E: info@petervanlit.nl Bezoekadres: 

Raymond van de Ven | Vitanorm Vitaliteitscoach Van Panhuyslaan 28, 9351 CH Leek, Nederland

T:0640907138 
E:raymond@vitanorm.nl

Remco Kroes | Remcoach Vitaliteitscoach Kruisweg 65, Haarlem, Nederland

T:0650969800
E:remkroes@gmail.com

Renata van der Reijden Vitaliteitscoach C. Huygenslaan 1-d BUSSUM

T:06 24984909 
E:renata@vanderreijden.com 

René van der Flier | Heiloo Vitaal Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut De Overtoom 7b, 1851 VR Heiloo

T:0651277944
E:contact@heiloovitaal.nl

Riccardo Pakkert | Riccardo's Personal Training Vitaliteitscoach Den Haag T:0610398114 E:info@riccardo-personaltraining.nl
Rikst Dijkstra-Posthuma Vitaliteitscoach Bollemanssteeg 64, Leeuwarden, Nederland

E:r.dijkstra-posthuma@maarsinghenvansteijn.nl
T:0646415666

Rob Floris Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Babberichseweg 23 Zevenaar

T:0610739232
E:info@funktionalfitness.academy

Robin Sijbom | MoVital Vitaliteitscoach Emmen T:0591649111 E:robin@movital.nl
Ron Kuipers | Full Bloom Vitaliteitscoach Tweede Boerhaavestraat 38 HS Amsterdam

E:Ron@fullbloom.nl
T:0643093073

Ronald Kooyman | Fit-X Dalfsen Vitaliteitscoach Trechterbeker 5, Dalfsen, Nederland

T:06-123456789

E:info@fitxdalfsen.nl

Rosalyn van Voorst | Roos - Ontspannen ondernemen Vitaliteitscoach De Eilanden 3, Nuenen, Nederland

E: info@roos-ontspannenondernemen.nl

Ruben van Zijl | My Personal Challenge Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Deventer T:0614023500 E:rubenvanzijl7@gmail.com
Sam Dihal | Leefvitaal.nu Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Kruispoort 44 Steenbergen T:0622442305 E:samdihal@hotmail.com
Sam van den Dungen | Entertrainment Factory Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Middelmeede 30 Made T:0655708646 E:info@entertrainment-factory.nl
Sandra Djukanovic | SDW Vitaliteitsmanagement Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut De Brink 9, 3985 SB Werkhoven, Nederland

T:0644151582
E:info@sandradjukanovic.nl

Sanne Bominaar Vitaliteitscoach Spinveld 66a-13, Breda, Nederland

T:0614722668

E:sanne@bredasc.com

Sebastiaan Pol | Fit aan de Kade Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam T:0626714518 E:sebastiaan@fitaandekade.nl
Shanna Bussink | Rayu Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam

T:0626714518 E:shanna@hikenbeginthier.nl

Sin-Mee Choy | Studio Vitale Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Amsterdam

T:0628261558 E:contact@sinmee.nl

Sin-Mee Choy | Studio Vitale Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Haarlem, Nederland

E:sin-mee@live.nl 
T:0628261558

Suzanne Boerma Vitaliteitscoach Groningen suzanneboerma@gmail.com
Tanja van Bemmel | KWIEC Vitaliteitscoach Kromwijderdijk 1A, Woerden

T:0613272091
E:tanja@kwiec.nl

Thijs Holkers | Skillz Vitaliteitscoach,Vitaliteitsmanager,Vitaliteitstherapeut P.C. Hooftstraat 29, Nijverdal, Nederland

T:0624244305
E:info@welkombijskillz.nl

Tim Salomons | Performance Boost Vitaliteitscoach Harry Banninkstraat 83 Amsterdam T:0614591133 E:tim@performanceboost.nl
Wolmoed Tol Vitaliteitscoach,Vitaliteitstherapeut Hulst T:0650270203 E:wolmoed@hotmail.com
Scroll naar top